Gizlilik Politikamız

Gizlilik Politikası ve Verilerin Korunması

1. PusulaBet hesabı ile alakalı her türlü bilginin güvenliğini sağlamak oyuncunun sorumluluğundadır. Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılmış hesap ile alakalı her türlü işlem geçerli ve yasal kabul edilmektedir.

2 Eğer oyuncu kullanıcı adının ve şifresinin üçüncü bir şahıs tarafından bilindiğinden şüpheleniyor ise, PusulaBet ile iletişime geçerek hesabını geçici olarak, durum açıklığa kavuşana kadar, dondurabilir.

3. Kişisel bilgilerin güvenliğinin sağlanması amacıyla, PusulaBet oyuncu ile yalnızca kayıt esnasında verilen e-posta aracılığı ile iletişim kurar.

4. PusulaBets‘e üye olurken verilen e-posta adresinin güvenliğinden oyuncu sorumludur. Kayıtlı e-posta adresinden kaynaklı yaşanabilecek oyuncu hesabı güvenlik sorunlarında, PusulaBet sorumluluk kabul etmez.

5. PusulaBet, oyuncularını özel promosyonlar ve yenilikler hakkında bilgilendirmek için e-posta gönderme, telefon ile arama ve SMS gönderme hakkını saklı tutar.

6. Cep telefonu ile PusulaBet‘e bağlanarak bahis yapan oyuncuların cep telefonlarında yaşanabilecek herhangi bir bilgi kaybından ve operatörlerin uygulayabileceği komisyonlardan PusulaBet sorumlu değildir.

7. PusulaBet oyunculara ait bilgileri yalnızca oyunlarda yer alabilmeleri ve oyunlarla ilgili gerekli işlemleri yerine getirebilmeleri için kullanmaktadır.

8. Üye bilgileri, güvenlik ve gizlilik politikası gereğince, 3. şahıs ya da kurumlarla paylaşılmaz.

Başa dön tuşu